מפגשי חשיפה

מפגש עם האגף לתרבות תורנית

אלי גור ואורלי ברודי-שקורי, נפגשו עם מנהלי ובכירי האגף לתרבות תורנית במשרד החינוך למפגש הכרות ולבחינת רעיונות לקראת שיתוף פעולה בעתיד הקרוב.
בתמונה נראים הרב איתיאל – מנהל האגף, צביקי אייגנר – מנהל אגף מורשת מוא”ז עמק חפר, אלדד שלם – סגן ראש המוא”ז ויו”ר זית ורינה ברקאי – מנהלת שותפה זית עמק חפר.

המפגש התקיים במועדון של קבוץ משמר השרון ביום ראשון כ”ח בשבט תשע”ו, 7.2.2016, וכלל הכרות, לימוד משותף בהנחיית אורלי קנת ודיון ראשוני לקראת קידום הצעות לשיתופי פעולה של האגף עם התוכניות היישוביות ברחבי הארץ.

 

מפגש עם רפרנטים תרבות ישראל במשרד החינוך

ביום שלישי כ”ח באדר ב’ 8/3/16 התקיים מפגש של ניצנים ונציגים של שתי תוכניות יישוביות עם הרפרנטים של מקצוע תרבות ישראל במשרד החינוך.

חלקו הראשון של המפגש עסק בהיכרות עם ארגון ניצנים והתוכניות היישוביות וחלקו השני עסק בשיח משתף על בחינת שיתופי פעולה עתידיים בין התוכניות היישוביות והרפרנטים.

במפגש התברר ששיתוף פעולה בין ניצנים והתוכניות היישוביות ובין הרפרטים הוא אך טבעי ומתבקש ועל כן הוחלט במפגש, שכל רפרנט ומנהל תוכנית יישובית ייצרו קשר הדדי, יקיימו פגישת היכרות ויבחנו אפשרויות לשיתוף פעולה ברמה המקומית – יישובית.

הרפרנטים הציעו שמות של מספר רשויות שלדעתם יכולות להצטרף לרשת ניצנים ולקחו על עצמם ליצור חיבור בין איש קשר ברשות ובין ניצנים.

המפגש הסתיים בהבנה שיש לשמור על קשר ולקיים מפגשים משותפים בהמשך השנה.

בתמונה: אלי גור ואורלי ברודי שקורי – ניצנים; נעמה מעוז – מתוכנית עולמות נצרת עילית; אלי ריבלין – מתוכנית זיקה גן יבנה; צילה מירון אילן – מנהלת אגף מורשת במשה״ח, ושמונה רפרנטים מחוזיים של מקצוע תרבות ישראל במשרד.

סגור לתגובות.