כתבו לנו… לקט ציטוטים נבחרים

דרור אהרון – ראש מועצה מקומית גן יבנה
“ב- 10 השנים האחרונות אנחנו משתפים פעולה עם עמותת ניצנים בניסיון מוצלח ביותר להציע לאוכלוסייה מגוונת במועצה שלנו תכניות איכותיות שמתעסקות בזוויות שונות של תרבות יהודית-ישראלית יצירתית וקהילתית. אני כראש רשות רואה בכך דרך לקרב בין הלבבות מתוך פלורליזם אמיתי, שלכל אחד יש מקום בחברה הישראלית בו הוא יכול לבוא לידי ביטוי. כמות האירועים הקהילתיים והחינוכיים, איכותם וכמות המשתתפים הביאו אותי לידי כך שאני רואה לנכון להמליץ לראשי רשויות אחרים על יישום תכנית כגון זו, מתוך הכרה בתרומתה לקהילה”.

 הילה טרייבר – מנכ”לית מועצה אזורית חוף השרון
אנחנו גאים ומצפים להתחלה של בניית תכנית לקידום יהדות-ישראלית-פלורליסטית במועצה שלנו בשותפות עם ניצנים. הציבור שלנו צמא לדרכים מגוונות ורלוונטיות שיאפשרו לכל אחד/ת להתחבר לזהותו היהודית, כפי שהוא מגדיר אותו, וכן לחבר בין זהויות שונות במועצה.

 משה בבל פור – מנהל מתנ”ס אבן יהודה
קארן, אלי, יערה  ואורלי  היקרים!
ברצוני להודות לכם על התמיכה הליווי האמון והסיוע התקציבי שבהחלט אני מברך ומודה לכם עליו, שנותן לנו רוח גבית חזקה לעשיה המשמעותית והתהליכית שאנחנו עושים בתוכנית זהויות במרכז הקהילי ובקהילת אבן יהודה. כפי שציינתי בעבר לפניכם כל המשאבים שקבלנו ונקבל ישמשו אותנו לעשות את הנדרש לבנית יסודות איתנים לתוכניות משמעותיות בתחום זהויות בהמשך הדרך.

שוב תודה לכם על האמון והתמיכה!