שותפים ותורמים

פעילות ניצנים והתכניות היישוביות החברות ברשת ניצנים, לא היתה מתאפשרת ללא תמיכת השותפים הבאים:

 

קרן אבי חיLogo_Avi_Chai

קרן אבי חי היא קרן פרטית שנוסדה בשנת 1984 ופועלת בישראל, בצפון אמריקה ובארצות ברית המועצות לשעבר.  בעודה מחויבת להמשכיותם של עם ישראל והיהדות, ולמרכזיותה של מדינת ישראל בחיי העם היהודי, מציבה הקרן שני יעדים מרכזיים:

  • עידוד וטיפוח יחסי הבנה, רגישות וזיקה הדדית בין יהודים מכל הזרמים והגישות למסורת.
  • טיפוח הזיקה למסורת בקרב כל חלקי העם ועידוד ההבנה וההערכה למורשת היהודית ולתרבותה, לדיניה, למנהגיה ולערכיה

הפדרציה היהודית של מטרווסט רבתיjfedgmw

פדרציית מטרווסט ממוקמת בצפון מערב ניו ג’רזי. שורשיה בקהילה היהודית של ניוארק ועם השנים זזה מערבה למחוזות אסקס, ססקס, יוניון ומוריס. היא מונה כ 120,000 יהודים, כתשעים בתי כנסת מזרמים שונים וארבעה בתי ספר יהודיים יומיים, מרכזים קהילתיים ועוד.

חלק ניכר מפעילות הפדרציה נוגעת בהקמת, אחזקת ופיתוח התשתית לחיים יהודיים קהילתיים במסגרת הקהילה שבה היא פועלת, אך חלק חשוב אחר עוסק בגיוס כספים למטרות וישראליות. הפדרציה היהודית של מטרווסט היא הלב והנשמה של העשייה הקהילתית והפילנטרופית היהודית בערים עמן היא פועלת בשותפות. היא המקום בו הקהילה דואגת לטיפול קידום ושימור הזהות היהודית. הפדרציה מחברת בין העם היהודי – יהודים, פרטים, משפחות או קבוצות לפדרציה בניו ג’רזי, בישראל ובשאר העולם.

בישראל שותפה מטרווסט לשבע קהילות שונות: ראשון לציון, אופקים/מרחבים, ערד, קיבוץ ארז, גוש עציון, רעננה וערד. מעבר לפעילות המקומית, הפדרציה פעילה מאד ברמה הארצית בקידום החיים הפלורליסטים וההתחדשות היהודית בישראל

 קרן הקהילות היהודיות של לוס אנג’לס (JCFLA)

 

גאים לקבל מענק לשלוש שנים מקרן Jewish Community Foundation of Los Angeles.

מרכז ספיר לתרבות ולחינוך יהודי

שמחים על קבלת מענק לפרוייקט חממות ממרכז ספיר לתרבות ולחינוך יהודי

סגור לתגובות.